Krajalnice bosch mas 9101n

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka markę oraz swoja cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przygotowana przez rodzimego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tle". Jest całkiem swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to skutek, oddany do krojenia przede każdym innego typie wędlin i ciała, jednak z przeznaczeniem może żyć traktowany także do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i pełne plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest bliska i niezwykle precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w pełni bezpieczne. Wszystkie punkty zostały dobrze zabezpieczone i zbudowane z naprawdę trwałych, dobrych w sprzątaniu i ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie oczekiwania i wymogi sanitarne. Wszystek punkt tego narzędzia, jaki posiada wszą relacja z żywnością, jest wytworzony z tematów nierdzewnych.

Nie marzysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz trzymał tego przedmiotu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując założone w nią efekty do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować urządzenie do tego, by znów działało "jako nowe".