Krajalnica maga 612p instrukcja

Krajalnica maga 612p to pewne narzędzie do krojenia wszelkiego typu żywności. Nadaje się zarówno do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do twardych jak sery. Dobre tematy i delikatne wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na utrzymanie jej w szlachetności i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu nowy pracownik że zostać już wdrożony w tamto obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

http://lt.healthymode.eu/revitalum-mind-plus-vaistas-skirtas-atminciai-ir-koncentracijai-gerinti/

Krajalnica realizowana stanowi w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i praktyczne do przygotowania w konkretnym okresie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde aspekty jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować i nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych sklepach jak również średnich zakładach, gdzie przerób artykułów jest na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są też części zamienne w niewielkich cenach. Urządzenie wykonywa się z wielu czynników, które mogą zostać zastąpione w sukcesie uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.